Rejestracja telefoniczna: +48 58 354 37 71 , +48 539 913 039 kontakt@handproject.pl

Publikacje

Leczenie przykurczu Dupuytrena bez operacji

Jako pierwsi na Pomorzu i jedni z nielicznych w naszym kraju specjaliści chirurgii ręki i rekonstrukcyjnej, ortopedii i traumatologii z Gdańska przeprowadzają zabiegi najnowocześniejszą metodą bezoperacyjnegoleczenia przykurczu palców ręki – przykurczu Dupuytrena.

Nieoperacyjne leczenie przykurczu ręki XIAPEX– choroba Dupuytrena

Pierwsi na Pomorzu i jedni z nielicznych w naszym kraju specjaliści chirurgii ręki i rekonstrukcyjnej, ortopedii i traumatologii z HANDProject Clinic w Gdańsku leczą swoich pacjentów najnowocześniejszą metodą nieoperacyjną – XIAPEX enzymatycznej fasciectomii przykurczu palców ręki – przykurczu Dupuytrena.

Nanotechnologia i leczenie komórkami macierzytymi

Jako jedyni w naszym kraju oraz jedni z pierwszych w Europie specjaliści ortopedii i traumatologii z Gdańska przeprowadzają innowacyjne zabiegi najnowocześniejszą metodą nanotechnologii z użyciem komórek macierzystych w regeneracji stawów.

Znieczulenie miejscowe pod kontrolą USG w operacjach ręki

HANDProject Clinic w Gdańsku proponuje znieczulenie miejscowe pod kontrolą USG w większości operacji reki i rekonstrukcyjnej, ortopedii i traumatologii. Eksperci w chirurgii ręki i rekonstrukcyjnej, specjaliści ortopedii i traumatologii z Gdańska jako nieliczni w Polsce przeprowadzają zabiegi najbardziej nowoczesnymi technikami w znieczuleniu miejscowym pod kontrolą ultrasonografu, a ponadto wiele zabiegów w technikach endoskopowych.

Galeria zdjęć

Jeśli myślisz, że możemy Tobie w jakiś sposób pomóc…

ODWIEDŹ NAS NA: