Rejestracja telefoniczna: +48 58 354 37 71 , +48 539 913 039 kontakt@handproject.pl

Opinie pacjentów

Barbara (04.12.2022): Od 7 lat miałam zespół cieśni nadgarstka. Nieprzespane noce i wypadanie rzeczy z ręki. Chodziałam po lekarzach – same rehabilitacje nic nie pomogło i przyjechałam do Gdańska. Na jednej wizycie wszystkie badani wykonane na miejscu. Od razu miała też tego samego dnia zabieg i o cuda wszystko ustąpiło. Trzeba było tak od razu. Nie myślałam, że podczas jednej wizyty można naprawić tak rękę, zamiast 7 lat się męczyć po rehabilitacjach. Bardzo polecam i dziękuję za leczenie.

Kamil P. (04.02.2022): Moja mama operowała zespół cieśni nadgartska i jest bardzo zadowolona. Bardzo dobra i szybka obsługa. Cały zabieg w miłej atmosferze. Doktor nawet podczas zabiegu bardzo skupiony i widać, że wie co robi. Po zabiegu wszystko wytłumaczone i wiedzieliśmy do końca co robić. Ręka sprawna w 100%. Polecemy.

Bartek Poznań. (12.01.2022): Mój łokieć tenisisty wyleczony podczas jednej wizyty. Badanie na miejscu, od razu zabieg – sprawnie, szybko i po sprawie. Bardzo polecam. Profesjonalizm i dobra obsługa.

Tadeusz (16.05.2022): Na wizytę musiałem czekać chyba 3 tygodnie i przyjechać, aż z Radomia, ale się opłacało. Na miejscu u Doktora można było wykonać wszystkie niezbędne badania podczas wizyty. Nie myślałem, że wszystko załatwię podczas jednej wizyty. A tu i wszystko zbadane i wytłumaczone i od razu zapisałem się na zabieg. Bardzo sprawnie i porządnie zbadana ręka i wiem teraz w końcu na czym stoję.

Stefan Zamość (11.12.2021): Od 3 lat zmagałem się z łokciem tenisisty i nikt nie umiał tego rozpoznać. A tu nagle podczas jednej wizyty wykonano wszystkie badania i od razu postawiono rozpoznanie. Doktor bardzo konkretny – zaproponował leczenie i różne metody i dobraliśmy najlepszą dla mnie. Zabieg został umówiony bardzo sprawnie, bez długiego czasu. Teraz łokieć działa jak się należy, a ja dalej mogę pracować.

Kazimierz Sport (23.08.2021): Po uszkodzeniu ścięgna palca Doktor zaproponował leczenie regeneracyjne. Wszyscy wcześniej tylko chcieli operować i mówili, że nic nie pomoże innego. A tu dało się? Można jednak leczyć bez opracji. Ścięgno całe działa, ręka sprawna. Chciałem podziękować szczególnie Doktorowi Mrozikowi.

Patrycja O. (22.05.2021): Przyznaję, że bardzo konkretne podejście do pacjenta, żadnego lania wody i ściemniana. Dokładne badanie, szybka diagnostyka i od razu działanie. Doktor wprawdzie zabiegany, ale wszystko miałam wykonane na miejscu i jestem bardzo zadowolona.

Kamila Z. (12.02.2021): Przyjechałam do Kliniki dwie godziny wcześniej i otrzymałam informację, że z powodu epidemii w poczekalni mogą być jedynie dwie osoby. Dziwne. Musiałam pójść na zakupy i dopiero o wyznaczonej porze zostałam przyjęta przez Doktora. Jak bym nie mogła poczekać. Jeszcze Pani w recepcji kazała mi kilka razy dezynfekować ręce – chyba trochę przesada.

Katarzyna Malwinowska (20.07.2020): Mój dziadek miał wykonywany zabieg usunięcia Przykurczu Dupuytrena ręki metodą nieoperacyjną. Chyba to teraz jedyne miejsce w Polsce, gdzie takie zabiegi można zrobić, bo szukałam w całym kraju i nigdzie nie mogłam znaleźć leku. Wszystko bardzo sprawnie. Dziadek zadowolony, Palec wyprostowany. Dziękuję bardzo szczególnie Doktorowi Mrozikowi. Widać, że zna się na tym co robi.

Krzysztof Z. (17.05.2020): Na zabieg musiałem czekać na NFZ 3 lata, a tu można wykonać praktycznie od razu po umówieniu się na zabieg. Dojeżdżałem aż z Krakowa ponieważ zależało mi na metodzie małoinwazyjnej kanału nadgarstka. Przyjechałem jednego dnia – miałem zabieg i wieczorem pociągiem wróciłem do domu. Jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm – karty wypisowe, opieka, recepta – wszystko tak jak powinno to wyglądać. Polecam wszystkim.

Monika K. (04.01.2020): Miałam leczony u Doktora zespół cieśni mojej ręki. Zabieg zaplanowano z szczególnym przygotowaniem, ponieważ jestem już po zawale i miałam rozrusznik. Najważniejszy był dla mnie komfort zabiegi. I nie myliłam się. Doktor bardzo szybko przeprowadził operację. Znieczulenie miejscowe, nic nie czułam. Ręka powróciła od sprawności od razu na drugi dzień.

Leon D. (22.05.2019): Po urazie sportowym nikt nie wiedział co mi dolega. Chodziłem od lekarza do lekarza przez 2 lata. Aż trafiłem do Doktora Mrozika i zalecił odpowiednią diagnostykę. Badania wykonałem sprawnie i bardzo szybko. Została postawiona odpowiednia diagnoza i rozpoczęte szybkie leczenie. Po dwóch tygodniach moja ręka funkcjonuje jak poprzednio. Wszystko powróciło do sprawności. Po zabiegu czuję się znakomicie. Pełen zakres ruchu i funkcjonalności. Zastosowano u mnie nowoczesne kotwice do rekonstrukcji, które jeszcze w Polsce nie były stosowane. Obecnie wszyscy lekarze dziwią się, że w ogóle można było coś takiego zrobić. Dziękuję wszystkim z HANDPROJECT Clinic za miłą atmosferę, a Doktorowi Mrozikowi za skuteczne leczenie.

Karolina K. (23.10.2018): Polecam Doktora Mrozika w leczeniu łokcia tenisisty. Bardzo sprawna diagnostyka i leczenie. Borykałam się z tym przez 3 lata. A tu okazało się, że można wyleczyć to w jeden dzień. Dziękuję i pozdrawiam. Oby więcej takich lekarzy.

Zygierzt Krzysztof (02.03.2018): Miałem leczony w HANDPROJECT CLINIC przykurcz Dupuytrena przez Doktora Mrozika metodą enzymatyczną. Wszyscy namawiali mnie na operację. Okazało się, że zabieg można przeprowadzić bezoperacyjnie. Jeden zastrzyk i cała sprawa załatwiona. Wszystko sprawnie, kompletna diagnostyka, wszyscy zgrani. Bardzo dziękuję za pomoc. Mam teraz w 100% sprawny palec u ręki i mogę wszystko robić jak poprzednio.

Wiesława Z. (14.11.2017): Chciałam podziękować za wykonanie zabiegu zespołu cieśni nadgarstka w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Byłam miło zaskoczona pełnym profesjonalizmem i skutecznością działania Doktora Mrozika. Bardzo dziękuję i polecam.

Krzysztof Steinmann (24.04.2017): Doktor Mrozik leczył mój przykurcz Dupuytrena ręki prawej najnowocześniejszą metodą enzymatyczną. Bardzo zależało mi żeby nie mieć operacji. Muszę powiedzieć, że zna się doskonale na tym co robi. Bardzo dokładnie wytłumaczył mi na czym polega zabieg i na drugi dzień po zabiegu miałem proste dwa palce. A męczyłem się z tym przez 4 lata. Wszyscy chcieli mnie operować, aż w końcu poszedłem do specjalisty, który całym sercem oddany jest chyba chirurgii ręki, bo to widać od razu. Bardzo chciałbym podziękować, również całej ekipie w klinice. Polecam gorąco.

Marzena Korwinowska (01.02.2017): Profesjonalista pod każdym względem. Bardzo szybka diagnostyka, porządne badanie specjalistyczne, zabieg w mgnieniu oka. Az miło się leczyć u takich specjalistów. Byłam u owego Doktora z moją ręką i jestem tak zaskoczona, że chyba takich w Polsce bardzo mało. Zostałam zachęcona przez moją koleżankę, która operowała sobie rękę. Bardzo miła atmosfera i leczenia na najwyższym światowym poziomie. Nie czekałam na zabieg długo. W sama operacja bezbolesna, nic nie czułam, tylko słyszałam relaksująca muzykę w oddali. Wszystko odbywa się pod kontrolą USG i byłam pewna, że jestem pod najlepszą opieką. Opinie tu są jak najbardziej prawdziwe, bo to niesamowity lekarz, a przede wszystkim człowiek. Dopiero po powrocie do domu zdałam sobie sprawę, że miała w końcu operację, na którą moja babcia czekała na NFZ aż 4 lata. Z dzięki nowoczesnemu znieczuleniu nie czułam żadnych dolegliwości od zabiegu aż do rana następnego dnia. Czemu w szpitalu tak nie można? Polecam owego Doktora wszystkim. Znakomity specjalista od ręki.

Kamila S. (24.08.2016): Muszę powiedzieć, że jestem trochę rozczarowana, że Doktor Mrozik nie zoperował mojej ręki, po przebytych oparzeniach i algodystrofii. Konsultowałam już swoje schorzenie w Poznaniu i Szczecinie i na końcu postanowiłam przyjechać do Gdańska. Myślałam, że ktoś mi wkońcu pomoże. Nie mam tutaj pretensji do nikogo, ale Doktor zaproponował mi właściwie jedynie jakieś przecinanie kości i nastawianie. Zresztą tak jak w Poznaniu. Przyjechałam z daleka al niestety nie poddam się przecinaniu kości. Doktor bardzo sympatyczny, dokładnie mnie zbadał, wszystko wyjaśnił i jedynie taki zabieg zaproponował. Trochę się rozczarowałam. Ale chciałam bardzo podziękować za profesjonalizm i opiekę.

Karol Jadwicki (26.05.2016): Miałem zabieg z użyciem komórek macierzystych pobieranych z tłuszczu w Klinice i jestem pod dużym wrażeniem fachowości i kompetencji doktora. Niesamowity człowiek. Jedynym mankamentem zabiegu był strach przed nim i obawa, oraz że będzie bolało. Ale podsumowując nie warto było się bać. Wszystko sprawnie, aż zaskoczony jestem że taka miła atmosfera i wszyscy przyjaźni, nawet moja żona była zaskoczona. Nie dziwię się że ten lekarz ma pacjentów z zagranicy, bo tylko u takich się leczyć. Dziękuję i pozdrawiam.

Beatrice Doumoussoleu (21.01.2016): Many thanks for my hand’s operation. This Doctor is a very clever and professional person. I treated my cubital tunel syndrome in Gdansk. It was a very funny experience. All the team is great and very helpful. My hand works now very good. Thank you doctor.

Damian Sterkowski (16.10.2015): Przyleciałem do Doktora Mrozika z Norwegii w celu leczenia mojej martwicy kości w nadgarstku z zastosowaniem komórek macierzystych. Zabieg odbył się bardzo sprawnie, a podczas niego słyszałem jedynie muzykę, która była rewelacyjna. Nic nie bolało, więcej się stresowałem niż było to warte. Zabieg w najbardziej komfortowych warunkach, aż się nie spodziewałem. Obecnie po skończonej rehabilitacji moja ręka jest sprawna w 100% i nie mogę nadal uwierzyć w taki profesjonalizm tego lekarza. Chyba musiał się uczyć u najlepszych. Gorące podziękowania, będę wspominał ten zabieg bardzo miło.

Teresa Przymorska (12.07.2015): Miałam okropne bóle łokcia i zgłosiłam się do doktora Mrozika na konsultację. Stwierdzono u mnie łokieć tenisisty. Ta diagnoza była już postawiona kilka lat temu ale jej nie leczyłam. Wszyscy chcieli mnie operować. Teraz zrobiłam sobie zdjęcie rentgenowskie, bo doktor tego wymagał i zdecydowałam się na zastrzyk w łokieć. Minął miesiąc a ja nie odczuwam żadnych dolegliwości. Wszystko ustąpiło. Jestem bardzo zadowolona. Mój łokiec wyleczony w 100%. Dziękuję bardzo.

Olga Wałbrzycka (08.04.2015): Leczyłam operacyjnie mój zespół cieśni nadgarstka w klinice u doktora Mrozika. Bardzo miły i życzliwy człowiek. Zawsze podchodzi do pacjenta z uśmiechem na twarzy. Miła atmosfera i zna się naprawdę na swoim fachu – profesjonalista w każdym względzie. Podczas operacji nic nie bolało. Nie chciałam mieć blizny dlatego zrobiłam zabieg nowoczesnymi technikami i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej moja babcia też u niego robiła sobie operację łokcia i też jest bardzo zadowolona. Polecam wszystkim gorąco, a szczególnie osobom, które chcą być operowane najnowocześniejszym sprzętem operacyjnym.

J. Kolędrzyńska (08.01.2015): Byłam zaskoczona jak szybko można zoperować kanał nadgarstka i to w znieczuleniu miejscowym bez usypiania. Bardzo polecam doktora Mrozika. Moje palce przestały w końcu drętwieć i mogę normalnie pracować na komputerze. Teraz wysłałam do doktora moją babcię, która też chyba ma to samo i powiedziała, że wizyta w gabinecie była bardzo miła i dużo się dowiedziała o swojej chorobie. Bardzo miła Pani w recepcji i doktor bardzo uprzejmy

Monika Smolojewska (11.10.2014): Leczyłam mój zespół cieśni nadgarstka i jestem bardzo bardzo zadowolona. Nie wiem jak możliwe jest tak szybkie przeprowadzenie zabiegu, ale po południu byłam już w domu, a wszystkie dolegliwości jak ręką odjął. Polecam gorąco HANDProject Clinic

Dominik Sacher (12.08.2014): Skorzystałem z nowoczesnych metod dostępnych dla sportowców w HandProject i dzięki nim po zabiegu uzyskałem 100% sprawność po dużym urazie. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w moje leczenie a szczególnie doktorowi Mrozikowi

Stanisława Czerakowska (10.06.2014): Leczyłam mój chory łokieć i znalazłam informację, że można to zrobić nie operując łokcia. Jestem po zabiegu w gabinecie lekarskim, który trwał kilkanaście minut i po 6 tygodniach moje dolegliwości minęły i zaczęłam nawet chodzić na siłownię a mam 54 lata. Bardzo miła atmosfera i leczenie na wysokim poziomie

K. Zagórski (04.04.2014): Chciałem napisać, że właściwie to dosyć długo trwało leczenie mojego chorego łokcia i w sumie jestem zadowolony, ale czasowo to trwało kilka tygodni. Zlecono mi chyba niepotrzebnie najpierw rentgen, USG, potem jakieś przewodnictwo a na końcu wyszło, że jest to rowek nerwu łokciowego. Mimo że badania trochę mnie kosztowały to obecnie po zabiegu mój łokieć jest sprawny i cieszę się, że mogłem powrócić do wspinaczki. Dziękuję bardzo za leczenie i polecam. Tak na 4 z plusem.

T. Będzikowski (23.01.2014): Jestem w sumie zadowolony z opieki medycznej mojej mamy, jednak muszę powiedzieć, że nie wiem czy było konieczne odbywanie, aż trzech wizyt, ponieważ w sumie na dwóch można było wszystko zrobić i sprawa byłaby załatwiona. Jednak muszę przyznać, że znieczulenie miejscowe jest znacznie bardziej lepsze w przypadku mojej mamy i sprawdziło się w 100%. Była bardzo zadowolona z zabiegu, a niedosyt mój wynika jedynie z konieczności kilku razowej wizyty. Poza tym doktor jest bardzo miły, uprzejmy, wszystko tłumaczy, nawet maluje obrazki dla starszych ludzi i na dodatek czerwoną kredką rysuje. Dziękuję bardzo. Poazdrawiam

Piotrek Łódź (22.09.2022): Przyjechałem z daleka do Gdańska i musze powiedzieć, że jestem zaskoczony profesjonalizmem podejścia. Podczas jednej wizyty zostały wszystkie badania, które wyjaśniły moją chorobę ręki (myślałem, że będę musiał chodzić i robić badania gdzieś u siebie – a tu na miejscu wszystko można zrobić). Od razu była wizyta i wszystko zostało wytłumaczone. Doktor dokładnie narysował mi co to za przyczyna i powiedział co dalej. Teraz po zabiegu ręka jest sprawna i w końcu po 3 latach mogę znowu wspinać się na ściance.

Zdzisław Radom (17.11.2022): Bardzo dziękuję za operację mojego przykurczu palców u ręki. Dokuczało mi to przez 10 lat i w końcu zrobiłem zabieg. Bardzo szybko, sprawnie, bardzo dobre warunki. Doktor widać, że się zna na tym co robi. Dokładnie wszystko wytłumaczone. Polecam wszystkim szczególnie Doktor Mrozika.

Kuźmik K. (12.06.2022): Miałam operowany przykurcz Dupytrena ręki metaodą mini-inwazyjną. Bardzo sprawnie i szybko wszytko przebiegało. Od przyjęcia, po wszystkie zdjęcia i USG oraz umówienie zabiegu. Sam zabieg bardzo się stresowałam, ale nie warto było. Znieczulenie bardzo dobre, nic nie czułam. Zanim się dobrze zorientowałam byłam już po zabiegu. Bardzo dziękuje szczególnie Dr Mrozikowi.

Sylwia Z (23.10.2021): W imieniu mojej babci chciałam podziękować za sprawne przeprowadzenie zabiegu palca trzaskającego. Babcia zachwycona Panem Doktorem. Jechaliśmy 200km ale się opłacało. Ja również muszę przyznać, że tak szybkiej diagnostyki i leczenia nie miałam jeszcze. Wszystko sprawnie, dokładnie, każde badanie przeprowadzone profesjonalnie. Od razu wyniki badań i na drugi dzień mieliśmy już zabieg. Polecam wszystkim.

Bartek Łódź. (30.05.2021): Muszę przyznać, że pełen profesjonalizm, ale cennik też odpowiedni. Trochę drożej zapłaciłem, niż gdzie indziej, ale powiem szczerze, że miałem zapewnioną pełna profesjonalną obsługę. Nawet podczas zabiegu rozmawialiśmy i żartowaliśmy z Doktorem. Jestem bardzo zadowolony, szczególnie, że tak szybko i sprawnie wszystko poszło.

Krzysztof Łodziński (15.04.2021): Miałem uraz palca ręki i pojechałem na SOR. Tam zostałem poinformowany, że okres czekania to 8 godzin. Od razu znalazłem Doktora Mrozika i zostałem przyjęty bardzo szybko. Na miejscu wykonano w ciągu 20 minut wszystkie badania i rozpoznano zwichnięcie. Doktor od razu nastawił palec, a wszystko zajęło około pół godziny. Bardzo sprawnie, szybko, pełny profesjonalizm. Polecam wszystkim.

Magdalena (20.01.2021): Na początku stycznia miałam wykonywany zabieg zespołu cieśni nadgarstka. Na zabieg miałam czekac w NFZ 4 lata a tu można było wykonać w ciągu 2 tygodni i to za przyzwoitą cenę. Bardzo szybko, sprawnie i konkretnie. Bardzo polecam HANDPROJECT Clinic.

Beata Bydgoszcz. (04.06.2020): Czekałam na wizytę u Doktora dosyć długo, bo prawie 2 tygodnie, ale powiem, że jeszcze nigdy w życiu nie zostałam tak profesjonalnie przyjęta. Pełna diagnostyka na miejscu badanie, badania dodatkowe, obrazowe, badania czynnościowe. Nawet sprzęt do badań – widać, że wszystko poukładane i tak powinno to wyglądać. Jestem bardzo zadowolona z badania, diagnostyki. W końcu po 3 latach ktoś porządnie postawił rozpoznanie i wyleczył mój łokieć tenisisty.

Tomasz Wojcikowski (20.03.2020): Niestety epidemia pokrzyżowała moje plany na zabieg na NFZ, na który czekałem 2 lata. Znalazłem miejsce HANDPROJECT gdzie mogłem zoperować swoją rękę z zachowaniem największych standardów. Muszę powiedzieć, że jestem pełen profesjonalizmu Doktora. Pełen komfort, wszystko sterylnie. Sprzęt jednorazowy. Wszystko wyrzucane po zabiegu. Można wykonać jednak zabieg bezpiecznie w warunkach epidemii. Jestem bardzo wdzięczny i zadowolony za opiekę a przede wszystkim za rezultat zabiegu.

Kamil P. (08.07.2019): Jestem sportowcem od kilkunastu lat. Przez ostatnie 2 lata bolał mnie nadgarstek i chodziłem po wielu lekarzach. Moi z klubu sportowego nie wiedzieli co się dzieje. Nie mogłem grać meczy. Po wizycie u Doktora od razu wykonano niezbędne badania i rozpoznano zespół cieśni nadgarstka. Chciałem zabieg jak najszybciej. Na drugi dzień byłem po zabiegu. W końcu mogłem normalnie spać. Wszystko jak ręką odjął. Minęły wszystkie dolegliwości. Aż nie wierzę, że można tak sprawnie leczyć takie choroby. Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu i zaangażowania Doktora. Dziękuję za wyleczenie.

Piotr Zaleszczyński (11.03.2019): Miałem leczony zespół cieśni nadgartska metodą miniinwazyjną. Bardzo się cieszę, że Doktor zaproponował takie rozwiązanie, bo obecnie nawet nie mam blizny. Wszystko przebiegło sprawnie jak wizyta u stomatologa, A straszyli mnie leżeniem w szpitalu na NFZ 3 dni. Nie rozumiem, czemu w prywatnej służbie zdrowia można stosować takie techniki zabiegowe, a na NFZ nie. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, postępowania i opieki nad pacjentem. Obecnie zapisuję moją mamę do Doktora i też jest bardzo zadowolona.

Biebrzańska M. (12.06.2018): Muszę przyznać, że profesjonalizm i zaangażowanie jakich wcześniej nigdzie nie widziałam. Widać, że Doktor Mrozik to pasjonata chirurgii ręki. Bardzo szybko umie diagnozować chorobę i podjąć odpowiednie leczenie. Musiałam tylko trochę poczekać na wizytę, bo Doktor Mrozik miał długie kolejki, ale się opłacało. Moja ręka jest w końcu sprawna po 5 latach chodzenia po lekarzach na NFZ. Wszyscy mi odradzali, nie widzieli o co chodzi. A tu się okazało, że to zespół cieśni. Zabieg na miejscu, znieczulenie miejscowe. Wszystko sprawnie. I jestem wyleczona. Wszystkim bardzo dziękuję.

Barbara K. (30.08.2017): Profesjonalizm pod każdym względem. Miałam wykonywany zabieg zespół cieśni nadgarstka. Zespół kliniki zgrany w 100%. Wszyscy mili i uśmiechnięci. Pacjent czuje, że jest w dobrych rękach. Znieczulenie najnowszymi technikami pod kontrolą USG. Nawet nie wiem kiedy zabieg został wykonany, bo podczas zabiegu rozmawiałam z Doktorami o jakichś innych rzeczach i tak mnie zagadali, że w końcu powiedzieli, że już po wszystkim. Nie wiem jak to zrobili, ale jestem wyleczona w 100%. Normalnie mogę wszystkim polecać. Dziękuję bardzo za profesjonalną opiekę i zabieg.

Zofia Malikowska (25.03.2017): Cud Klinika. Przyjechałam z Warszawy w piątek wieczorem na konsultację i chciałam mieć zabieg i w sobotę po wszystkich zabiegach Doktor Mrozik wykonał u mnie operację w znieczuleniu miejscowym i wieczorem drugiego dnia byłam już w Warszawie w domu. Normalnie nie wierzę, że tak szybko to przebiegło. Teraz moje koleżanki już się szykują. Bardzo dziękuję za szybki zabieg i opiekę. Personel bardzo ciepły, uprzejmy. Doktor Cud specjalista. Dzięki bardzo.

K. Suwak (01.10.2016): Chciałem bardzo podziękować specjaliście chirurgowi ręki Doktorowi Mrozikowi za zabieg operacyjny zespół cieśni. Muszę powiedzieć, że byłem niesamowicie zaskoczony jak w Polsce można przeprowadzić zabieg w takich komfortowych warunkach. Cały zespół zgrany, każdy wie co ma robić. Nawet podczas zabiegu rozmawiałem i żartowaliśmy, bo zabieg odbywał się w znieczuleniu miejscowym. Męczyłem się z tym przez 2 lata. Nie czekałem na Fundusz, bo jak słyszałem jak była moja mam operowana to wolałem nie ryzykować. A tutaj znieczulenie miejscowe i nic nie czułem. Zabieg właściwie poszedł tak sprawnie, że nawet nie wiem kiedy się zaczął i kiedy skończył. W końcu mogłem przespać noc normalnie bez żadnego bólu. Teraz ręka sprawna w całości. Jak bym miał na drugi raz operować moją rękę to tylko u tego Doktora. Jedynym minusem był czas czekania na zabieg bo prawie 3 tygodnie – ale doktor w końcu operuje również za granicą i jeszcze ma wyjazdy naukowe, ale jak bym wiedział, że będzie to w takich warunkach to mógłbym nawet 2 miesiące czekać u tego specjalisty. Niesamowity człowiek, widać że kocha to co robi i robi to z zamiłowania. Bardzo polecam tego lekarza i całą jego ekipę. Oby więcej takich lekarzy, którzy szkolą się poza naszym krajem i tu przywożą nowe techniki.

Katarzyna Z (08.06.2016): Dziękuję za profesjonalną opiekę mojej mamy i zabieg z komórkami macierzystymi. Teraz czuje się wyśmienicie i jest bardzo zadowolona. Trochę długo z tym zwlekała, ale warto było. Szukałam wszędzie pomocy i w końcu znalazł się lekarz, który pomógł. Teraz ja będę leczyć swój chory nadgarstek po złamaniu napewno u doktora Mrozika.

Sławomira Królakowska (11.03.2016): Wykonywałam u Doktora Mrozika zabieg zespołu cieśni. Przyznaję, że na początku się bałam, ale muszę powiedzieć, ze porównując leczenie u mojego dentysty to niebo, a ziemia. Zabieg przeprowadzony miałam w znieczuleniu miejscowym a wszystko przebiegło tak sprawnie, że nawet nie wiem kiedy. Doktor sam zajmuje się pacjentem, wszystko wyjaśnia i tłumaczy, sam znieczula, nic nie czułam. A ręka na drugi dzień jak nowa. Nie wierzę do dzisiaj, że tak można leczyć cieśń nadgarstka, ale chyba to zależy od lekarza, bo moja sąsiadka miała na NFZ i jak mi opowiadała to horror był. A tu jestem pełna podziwu. Bardzo dziękuję za opiekę doktorze.

Piotr Zagłówczyński (05.12.2015): Miałem operowany przez Doktora Mrozika mój zespół cieśni nadgarstka, bo polecił mi go mój znajomy, który też był u Doktora operowany. Jestem bardzo miło zaskoczony. Zabiegł odbył się w znieczuleniu miejscowym w bardzo komfortowych warunkach. Przyjechałem o 10.00, a o 11.00 byłem już w domu. Cały zabieg trwał kilka minut, a dolegliwości ustąpiły po 2 godzinach po zabiegu. Nie wiem jak ten Doktor to robi, ale jeszcze tak nie byłem operowany nigdzie w Polsce. Muszę serdecznie podziękować za sprawnie przeprowadzony zabieg i wytłumaczenie dokładnie mojej choroby, bo jeszcze nigdzie nie spotkałem się z tak profesjonalną opieką i czasem poświęconym dla pacjenta. Dziękuję wszystkim bardzo Doktorowi, asyście i Pani z recepcji.

Katarzyna Nowosądecka (14.09.2015): Miałam operowany przez Doktora Mrozika mój chory nadgarstek był to zespół cieśni. Ulga już drugiego dnia. Zabieg przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym, bardzo szybko sprawnie. Bez żadnych komplikacji. Nawet wyszłam do domu 3 godziny po zabiegu. Później tylko było usunięcie szwów i moją ręka znowu jest sprawna w 100%. Dziękuję bardzo za opiekę i bardzo dobrze przeprowadzony zabieg

Barbara K. (21.05.2015): Leczyłam u Pana Doktora mój zespół cieśni nadgarstka. Jestem bardzo bardzo zadowolona. Szybka i profesjonalna diagnostyka, bardzo miła obsługa (a to też ważne). Zabieg operacyjny bez czekania w kolejkach odbył się bardzo szybko w bardzo zgranym zespole. Było bardzo przyjemnie i komfortowo. Po tygodniu już byłam sprawna i mogłam pracować. Polecam wszystkim z chorobami ręki. Nawet moją babcię teraz wysłałam do Pana Doktora i jest podobno zachwycona. Dziękuję za opiekę i zabieg.

B. Gondolewski (14.03.2015): Muszę przyznać, że naprawdę bardzo mało takich lekarzy w Polsce jak ten doktor. Oprócz fachowej wiedzy i niesamowitego doświadczenia potrafi dokładnie wyjasnić chorobe pacjentowi i razem z nim podjąć decyzję o odpowiednim leczeniu. Miałem uraz mięśnia i ścięgna w kostce i wcześniej w kolanie. Cały czas mnie bolało i nie mogłem ćwiczyć. Ponieważ aktywnie uprawiam sport chciałem wrócić jak naszybciej do zdrowia. W czasie trzech wizyt zastosowaliśmy nowoczesne leczenie i jak rękę odjął. Wizyta prawdziwie profesjonalna, aż się zdziwiłem, trochę za mało czasu by wszsytko dokładnie omówić (bo inni się niecierpliwią w kolejce), ale jestem BARDZO BARDZO zadowolony. Polecam każdemu tego lekarza. Całkiem inne podejście do choroby i nowoczesne możliwości leczenia.

Kamil G (07.09.2014): Zapisałem do Doktora moją mamę z zespołem cieśni nadgarstka, ale wizyta trwała bardzo krótko, bo siedziałem w poczekalni i czekałem. Wprawdzie mama była wniebowizięta i bardzo zadowolona ale nie wiem jak tak szybko przez 10 minut można odbyć konsultację. Zabieg operacyjny wykonany również bardzo szybko i sprawnie. Wszystko się udało. Ja jestem tylko ciekawy jak ten Doktor tak szybko operuje i jeszcze ma czas na życie prywatne. Ale mama jest bardzo bardzo zadowolona w takim razie należą się podziękowania.

Monika K (28.08.2014): Pan Doktor to cud Człowiek. Wyleczył mój nadgarstek w miesiąc. Męczyła się z tym od 5 lat. Nikt nie wiedział o co chodzi. Miałam jakies blokady. Pan Doktor zdiagnozował od razu schorzenie. Wykonał jedno ważne badanie i zdiagnozował uszkodzenie chrząstki. Po zabiegu nadgarstek jest soprawny w 100%. Niesamowite jak po tylko nieudanych wizytach u innych trafiłam na odpowiedniego człowieka od ręki i nadgarstka. Bardzo dziękuję Panie Doktorze. Polecam wszystkim tego lekarza. Szybka sprawna diagnostyka oraz leczenie.

Mirosława Koryncka (13.05.2014): Chciałam podziękować za leczenie i opiekę medyczną mojego chorego zespołu cieśni nadgarstka w obu rękach. Zabiegi przeprowadzone bardzo szybko i sprawnie pozwoliły mi na powrót do pracy po tygodniu. Obecnie moja mama również będzie miała zabieg na chory łokieć i jest bardzo zadowolona

Julia Kętrzyńska (03.02.2014): Przyjechałam na konsultację, aż z Olsztyna i muszę powiedzieć, że byłam niesamowicie zaskoczona podejściem najpierw sekretarki, potem samego doktora a na końcu informacją od pacjenta przy którym czekałam na wizytę. Miałam chorobę deQerwę i zostałam zoperowana przez doktora nową metodą. Obecnie nie mam w ogóle blizny, której się bardzo bałam, bo moje dłonie są zawsze na widoku w pracy. Doktor mówił, że często blizny zostają po takim zabiegu, ale zastosowaliśmy nową metodę i trochę się bałam, ale stwierdzam, że nie warto było. Mam sprawny kciuk i nadgarstek w 100%. Polecam Klinikę i doktora Mrozika

Krystyna M. (12.01.2014): Operowałam swój chory nadgarstek u doktora w klinice i jestem bardzo zaskoczona miłą atmosferą, przystępnymi cenami i bardzo szybkim powrotem do sprawności po zabiegu. Chciałam bardzo serdecznie podziękować za opiekę i sprawny zabieg operacyjny.

Wyślij swoją opinię na:
Więcej opinii na:

Galeria zdjęć

Jeśli myślisz, że możemy Tobie w jakiś sposób pomóc…

ODWIEDŹ NAS NA: