Rejestracja telefoniczna: +48 58 354 37 71 , +48 539 913 039 kontakt@handproject.pl

Patients reviews

Barbara K. (30.08.2017): Profesjonalizm pod każdym względem. Miałam wykonywany zabieg zespół cieśni nadgarstka. Zespół kliniki zgrany w 100%. Wszyscy mili i uśmiechnięci. Pacjent czuje, że jest w dobrych rękach. Znieczulenie najnowszymi technikami pod kontrolą USG. Nawet nie wiem kiedy zabieg został wykonany, bo podczas zabiegu rozmawiałam z Doktorami o jakichś innych rzeczach i tak mnie zagadali, że w końcu powiedzieli, że już po wszystkim. Nie wiem jak to zrobili, ale jestem wyleczona w 100%. Normalnie mogę wszystkim polecać. Dziękuję bardzo za profesjonalną opiekę i zabieg.

Zofia Malikowska (25.03.2017): Cud Klinika. Przyjechałam z Warszawy w piątek wieczorem na konsultację i chciałam mieć zabieg i w sobotę po wszystkich zabiegach Doktor Mrozik wykonał u mnie operację w znieczuleniu miejscowym i wieczorem drugiego dnia byłam już w Warszawie w domu. Normalnie nie wierzę, że tak szybko to przebiegło. Teraz moje koleżanki już się szykują. Bardzo dziękuję za szybki zabieg i opiekę. Personel bardzo ciepły, uprzejmy. Doktor Cud specjalista. Dzięki bardzo.

K. Suwak (01.10.2016): Chciałem bardzo podziękować specjaliście chirurgowi ręki Doktorowi Mrozikowi za zabieg operacyjny zespół cieśni. Muszę powiedzieć, że byłem niesamowicie zaskoczony jak w Polsce można przeprowadzić zabieg w takich komfortowych warunkach. Cały zespół zgrany, każdy wie co ma robić. Nawet podczas zabiegu rozmawiałem i żartowaliśmy, bo zabieg odbywał się w znieczuleniu miejscowym. Męczyłem się z tym przez 2 lata. Nie czekałem na Fundusz, bo jak słyszałem jak była moja mam operowana to wolałem nie ryzykować. A tutaj znieczulenie miejscowe i nic nie czułem. Zabieg właściwie poszedł tak sprawnie, że nawet nie wiem kiedy się zaczął i kiedy skończył. W końcu mogłem przespać noc normalnie bez żadnego bólu. Teraz ręka sprawna w całości. Jak bym miał na drugi raz operować moją rękę to tylko u tego Doktora. Jedynym minusem był czas czekania na zabieg bo prawie 3 tygodnie – ale doktor w końcu operuje również za granicą i jeszcze ma wyjazdy naukowe, ale jak bym wiedział, że będzie to w takich warunkach to mógłbym nawet 2 miesiące czekać u tego specjalisty. Niesamowity człowiek, widać że kocha to co robi i robi to z zamiłowania. Bardzo polecam tego lekarza i całą jego ekipę. Oby więcej takich lekarzy, którzy szkolą się poza naszym krajem i tu przywożą nowe techniki.

Katarzyna Z (08.06.2016): Dziękuję za profesjonalną opiekę mojej mamy i zabieg z komórkami macierzystymi. Teraz czuje się wyśmienicie i jest bardzo zadowolona. Trochę długo z tym zwlekała, ale warto było. Szukałam wszędzie pomocy i w końcu znalazł się lekarz, który pomógł. Teraz ja będę leczyć swój chory nadgarstek po złamaniu napewno u doktora Mrozika.

Sławomira Królakowska (11.03.2016): Wykonywałam u Doktora Mrozika zabieg zespołu cieśni. Przyznaję, że na początku się bałam, ale muszę powiedzieć, ze porównując leczenie u mojego dentysty to niebo, a ziemia. Zabieg przeprowadzony miałam w znieczuleniu miejscowym a wszystko przebiegło tak sprawnie, że nawet nie wiem kiedy. Doktor sam zajmuje się pacjentem, wszystko wyjaśnia i tłumaczy, sam znieczula, nic nie czułam. A ręka na drugi dzień jak nowa. Nie wierzę do dzisiaj, że tak można leczyć cieśń nadgarstka, ale chyba to zależy od lekarza, bo moja sąsiadka miała na NFZ i jak mi opowiadała to horror był. A tu jestem pełna podziwu. Bardzo dziękuję za opiekę doktorze.

Piotr Zagłówczyński (05.12.2015): Miałem operowany przez Doktora Mrozika mój zespół cieśni nadgarstka, bo polecił mi go mój znajomy, który też był u Doktora operowany. Jestem bardzo miło zaskoczony. Zabiegł odbył się w znieczuleniu miejscowym w bardzo komfortowych warunkach. Przyjechałem o 10.00, a o 11.00 byłem już w domu. Cały zabieg trwał kilka minut, a dolegliwości ustąpiły po 2 godzinach po zabiegu. Nie wiem jak ten Doktor to robi, ale jeszcze tak nie byłem operowany nigdzie w Polsce. Muszę serdecznie podziękować za sprawnie przeprowadzony zabieg i wytłumaczenie dokładnie mojej choroby, bo jeszcze nigdzie nie spotkałem się z tak profesjonalną opieką i czasem poświęconym dla pacjenta. Dziękuję wszystkim bardzo Doktorowi, asyście i Pani z recepcji.

Katarzyna Nowosądecka (14.09.2015): Miałam operowany przez Doktora Mrozika mój chory nadgarstek był to zespół cieśni. Ulga już drugiego dnia. Zabieg przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym, bardzo szybko sprawnie. Bez żadnych komplikacji. Nawet wyszłam do domu 3 godziny po zabiegu. Później tylko było usunięcie szwów i moją ręka znowu jest sprawna w 100%. Dziękuję bardzo za opiekę i bardzo dobrze przeprowadzony zabieg

Barbara K. (21.05.2015): Leczyłam u Pana Doktora mój zespół cieśni nadgarstka. Jestem bardzo bardzo zadowolona. Szybka i profesjonalna diagnostyka, bardzo miła obsługa (a to też ważne). Zabieg operacyjny bez czekania w kolejkach odbył się bardzo szybko w bardzo zgranym zespole. Było bardzo przyjemnie i komfortowo. Po tygodniu już byłam sprawna i mogłam pracować. Polecam wszystkim z chorobami ręki. Nawet moją babcię teraz wysłałam do Pana Doktora i jest podobno zachwycona. Dziękuję za opiekę i zabieg.

B. Gondolewski (14.03.2015): Muszę przyznać, że naprawdę bardzo mało takich lekarzy w Polsce jak ten doktor. Oprócz fachowej wiedzy i niesamowitego doświadczenia potrafi dokładnie wyjasnić chorobe pacjentowi i razem z nim podjąć decyzję o odpowiednim leczeniu. Miałem uraz mięśnia i ścięgna w kostce i wcześniej w kolanie. Cały czas mnie bolało i nie mogłem ćwiczyć. Ponieważ aktywnie uprawiam sport chciałem wrócić jak naszybciej do zdrowia. W czasie trzech wizyt zastosowaliśmy nowoczesne leczenie i jak rękę odjął. Wizyta prawdziwie profesjonalna, aż się zdziwiłem, trochę za mało czasu by wszsytko dokładnie omówić (bo inni się niecierpliwią w kolejce), ale jestem BARDZO BARDZO zadowolony. Polecam każdemu tego lekarza. Całkiem inne podejście do choroby i nowoczesne możliwości leczenia.

Monika Smolojewska (11.10.2014): Leczyłam mój zespół cieśni nadgarstka i jestem bardzo bardzo zadowolona. Nie wiem jak możliwe jest tak szybkie przeprowadzenie zabiegu, ale po południu byłam już w domu, a wszystkie dolegliwości jak ręką odjął. Polecam gorąco HANDProject Clinic

Monika K (28.08.2014): Pan Doktor to cud Człowiek. Wyleczył mój nadgarstek w miesiąc. Męczyła się z tym od 5 lat. Nikt nie wiedział o co chodzi. Miałam jakies blokady. Pan Doktor zdiagnozował od razu schorzenie. Wykonał jedno ważne badanie i zdiagnozował uszkodzenie chrząstki. Po zabiegu nadgarstek jest soprawny w 100%. Niesamowite jak po tylko nieudanych wizytach u innych trafiłam na odpowiedniego człowieka od ręki i nadgarstka. Bardzo dziękuję Panie Doktorze. Polecam wszystkim tego lekarza. Szybka sprawna diagnostyka oraz leczenie.

Stanisława Czerakowska (10.06.2014): Leczyłam mój chory łokieć i znalazłam informację, że można to zrobić nie operując łokcia. Jestem po zabiegu w gabinecie lekarskim, który trwał kilkanaście minut i po 6 tygodniach moje dolegliwości minęły i zaczęłam nawet chodzić na siłownię a mam 54 lata. Bardzo miła atmosfera i leczenie na wysokim poziomie

K. Zagórski (04.04.2014): Chciałem napisać, że właściwie to dosyć długo trwało leczenie mojego chorego łokcia i w sumie jestem zadowolony, ale czasowo to trwało kilka tygodni. Zlecono mi chyba niepotrzebnie najpierw rentgen, USG, potem jakieś przewodnictwo a na końcu wyszło, że jest to rowek nerwu łokciowego. Mimo że badania trochę mnie kosztowały to obecnie po zabiegu mój łokieć jest sprawny i cieszę się, że mogłem powrócić do wspinaczki. Dziękuję bardzo za leczenie i polecam. Tak na 4 z plusem.

T. Będzikowski (23.01.2014): Jestem w sumie zadowolony z opieki medycznej mojej mamy, jednak muszę powiedzieć, że nie wiem czy było konieczne odbywanie, aż trzech wizyt, ponieważ w sumie na dwóch można było wszystko zrobić i sprawa byłaby załatwiona. Jednak muszę przyznać, że znieczulenie miejscowe jest znacznie bardziej lepsze w przypadku mojej mamy i sprawdziło się w 100%. Była bardzo zadowolona z zabiegu, a niedosyt mój wynika jedynie z konieczności kilku razowej wizyty. Poza tym doktor jest bardzo miły, uprzejmy, wszystko tłumaczy, nawet maluje obrazki dla starszych ludzi i na dodatek czerwoną kredką rysuje. Dziękuję bardzo. Poazdrawiam

Krzysztof Steinmann (24.04.2017): Doktor Mrozik leczył mój przykurcz Dupuytrena ręki prawej najnowocześniejszą metodą enzymatyczną. Bardzo zależało mi żeby nie mieć operacji. Muszę powiedzieć, że zna się doskonale na tym co robi. Bardzo dokładnie wytłumaczył mi na czym polega zabieg i na drugi dzień po zabiegu miałem proste dwa palce. A męczyłem się z tym przez 4 lata. Wszyscy chcieli mnie operować, aż w końcu poszedłem do specjalisty, który całym sercem oddany jest chyba chirurgii ręki, bo to widać od razu. Bardzo chciałbym podziękować, również całej ekipie w klinice. Polecam gorąco.

Marzena Korwinowska (01.02.2017): Profesjonalista pod każdym względem. Bardzo szybka diagnostyka, porządne badanie specjalistyczne, zabieg w mgnieniu oka. Az miło się leczyć u takich specjalistów. Byłam u owego Doktora z moją ręką i jestem tak zaskoczona, że chyba takich w Polsce bardzo mało. Zostałam zachęcona przez moją koleżankę, która operowała sobie rękę. Bardzo miła atmosfera i leczenia na najwyższym światowym poziomie. Nie czekałam na zabieg długo. W sama operacja bezbolesna, nic nie czułam, tylko słyszałam relaksująca muzykę w oddali. Wszystko odbywa się pod kontrolą USG i byłam pewna, że jestem pod najlepszą opieką. Opinie tu są jak najbardziej prawdziwe, bo to niesamowity lekarz, a przede wszystkim człowiek. Dopiero po powrocie do domu zdałam sobie sprawę, że miała w końcu operację, na którą moja babcia czekała na NFZ aż 4 lata. Z dzięki nowoczesnemu znieczuleniu nie czułam żadnych dolegliwości od zabiegu aż do rana następnego dnia. Czemu w szpitalu tak nie można? Polecam owego Doktora wszystkim. Znakomity specjalista od ręki.

Kamila S. (24.08.2016): Muszę powiedzieć, że jestem trochę rozczarowana, że Doktor Mrozik nie zoperował mojej ręki, po przebytych oparzeniach i algodystrofii. Konsultowałam już swoje schorzenie w Poznaniu i Szczecinie i na końcu postanowiłam przyjechać do Gdańska. Myślałam, że ktoś mi wkońcu pomoże. Nie mam tutaj pretensji do nikogo, ale Doktor zaproponował mi właściwie jedynie jakieś przecinanie kości i nastawianie. Zresztą tak jak w Poznaniu. Przyjechałam z daleka al niestety nie poddam się przecinaniu kości. Doktor bardzo sympatyczny, dokładnie mnie zbadał, wszystko wyjaśnił i jedynie taki zabieg zaproponował. Trochę się rozczarowałam. Ale chciałam bardzo podziękować za profesjonalizm i opiekę.

Karol Jadwicki (26.05.2016): Miałem zabieg z użyciem komórek macierzystych pobieranych z tłuszczu w Klinice i jestem pod dużym wrażeniem fachowości i kompetencji doktora. Niesamowity człowiek. Jedynym mankamentem zabiegu był strach przed nim i obawa, oraz że będzie bolało. Ale podsumowując nie warto było się bać. Wszystko sprawnie, aż zaskoczony jestem że taka miła atmosfera i wszyscy przyjaźni, nawet moja żona była zaskoczona. Nie dziwię się że ten lekarz ma pacjentów z zagranicy, bo tylko u takich się leczyć. Dziękuję i pozdrawiam.

Beatrice Doumoussoleu (21.01.2016): Many thanks for my hand’s operation. This Doctor is a very clever and professional person. I treated my cubital tunel syndrome in Gdansk. It was a very funny experience. All the team is great and very helpful. My hand works now very good. Thank you doctor.

Damian Sterkowski (16.10.2015): Przyleciałem do Doktora Mrozika z Norwegii w celu leczenia mojej martwicy kości w nadgarstku z zastosowaniem komórek macierzystych. Zabieg odbył się bardzo sprawnie, a podczas niego słyszałem jedynie muzykę, która była rewelacyjna. Nic nie bolało, więcej się stresowałem niż było to warte. Zabieg w najbardziej komfortowych warunkach, aż się nie spodziewałem. Obecnie po skończonej rehabilitacji moja ręka jest sprawna w 100% i nie mogę nadal uwierzyć w taki profesjonalizm tego lekarza. Chyba musiał się uczyć u najlepszych. Gorące podziękowania, będę wspominał ten zabieg bardzo miło.

Teresa Przymorska (12.07.2015): Miałam okropne bóle łokcia i zgłosiłam się do doktora Mrozika na konsultację. Stwierdzono u mnie łokieć tenisisty. Ta diagnoza była już postawiona kilka lat temu ale jej nie leczyłam. Wszyscy chcieli mnie operować. Teraz zrobiłam sobie zdjęcie rentgenowskie, bo doktor tego wymagał i zdecydowałam się na zastrzyk w łokieć. Minął miesiąc a ja nie odczuwam żadnych dolegliwości. Wszystko ustąpiło. Jestem bardzo zadowolona. Mój łokiec wyleczony w 100%. Dziękuję bardzo.

Olga Wałbrzycka (08.04.2015): Leczyłam operacyjnie mój zespół cieśni nadgarstka w klinice u doktora Mrozika. Bardzo miły i życzliwy człowiek. Zawsze podchodzi do pacjenta z uśmiechem na twarzy. Miła atmosfera i zna się naprawdę na swoim fachu – profesjonalista w każdym względzie. Podczas operacji nic nie bolało. Nie chciałam mieć blizny dlatego zrobiłam zabieg nowoczesnymi technikami i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej moja babcia też u niego robiła sobie operację łokcia i też jest bardzo zadowolona. Polecam wszystkim gorąco, a szczególnie osobom, które chcą być operowane najnowocześniejszym sprzętem operacyjnym.

J. Kolędrzyńska (08.01.2015): Byłam zaskoczona jak szybko można zoperować kanał nadgarstka i to w znieczuleniu miejscowym bez usypiania. Bardzo polecam doktora Mrozika. Moje palce przestały w końcu drętwieć i mogę normalnie pracować na komputerze. Teraz wysłałam do doktora moją babcię, która też chyba ma to samo i powiedziała, że wizyta w gabinecie była bardzo miła i dużo się dowiedziała o swojej chorobie. Bardzo miła Pani w recepcji i doktor bardzo uprzejmy

Kamil G (07.09.2014): Zapisałem do Doktora moją mamę z zespołem cieśni nadgarstka, ale wizyta trwała bardzo krótko, bo siedziałem w poczekalni i czekałem. Wprawdzie mama była wniebowizięta i bardzo zadowolona ale nie wiem jak tak szybko przez 10 minut można odbyć konsultację. Zabieg operacyjny wykonany również bardzo szybko i sprawnie. Wszystko się udało. Ja jestem tylko ciekawy jak ten Doktor tak szybko operuje i jeszcze ma czas na życie prywatne. Ale mama jest bardzo bardzo zadowolona w takim razie należą się podziękowania.

Dominik Sacher (12.08.2014): Skorzystałem z nowoczesnych metod dostępnych dla sportowców w HandProject i dzięki nim po zabiegu uzyskałem 100% sprawność po dużym urazie. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w moje leczenie a szczególnie doktorowi Mrozikowi

Mirosława Koryncka (13.05.2014): Chciałam podziękować za leczenie i opiekę medyczną mojego chorego zespołu cieśni nadgarstka w obu rękach. Zabiegi przeprowadzone bardzo szybko i sprawnie pozwoliły mi na powrót do pracy po tygodniu. Obecnie moja mama również będzie miała zabieg na chory łokieć i jest bardzo zadowolona

Julia Kętrzyńska (03.02.2014): Przyjechałam na konsultację, aż z Olsztyna i muszę powiedzieć, że byłam niesamowicie zaskoczona podejściem najpierw sekretarki, potem samego doktora a na końcu informacją od pacjenta przy którym czekałam na wizytę. Miałam chorobę deQerwę i zostałam zoperowana przez doktora nową metodą. Obecnie nie mam w ogóle blizny, której się bardzo bałam, bo moje dłonie są zawsze na widoku w pracy. Doktor mówił, że często blizny zostają po takim zabiegu, ale zastosowaliśmy nową metodę i trochę się bałam, ale stwierdzam, że nie warto było. Mam sprawny kciuk i nadgarstek w 100%. Polecam Klinikę i doktora Mrozika

Krystyna M. (12.01.2014): Operowałam swój chory nadgarstek u doktora w klinice i jestem bardzo zaskoczona miłą atmosferą, przystępnymi cenami i bardzo szybkim powrotem do sprawności po zabiegu. Chciałam bardzo serdecznie podziękować za opiekę i sprawny zabieg operacyjny.

Wyślij swoją opinię na:
Więcej opinii na:

Galeria zdjęć

If You think, that we can help You…

FIND US ON: